Kamp Alanımız

Hizmetlerimiz & Karavanlarımız

Kamp Alanımız

_

Beach

En yakın karavan denize sadece 20 metre uzaklıktadır…

Duş/Lavabo

Özel duş ve lavabolar 7/24 sıcak su imkanıyla sizlerin hizmetindedir…

Restaurant

Kahvaltı ve günün her saatinde ızgara çeşitlerimiz ile restaurantımız ve mangal servisi…

Otopark

Kamp alanımızda otoparkımız mevcuttur.

Kendinizi Doğaya Verin

Kamp alanımız sizler için en iyi şekilde düzenlenmiştir

_
bodrum karavan kamp

Kampımızın Özellikleri

_

Bodrum karavan kampı ailesi olarak, karavan kampımız Muğla’nın büyüleyici ilçesi olan Bodrum da bulunmaktadır. Denize yakınlığı ve doğa ile iç içe olmasından dolayı tercih edilen bölgelerin başında yer alan Bodrum da yer alan kampımızda tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Doğa ile denizin muhteşem ikili oluşturduğu doğanın tam da kalbinde olduğunuzu hissederken ve yaşarken şehrin kalabalık yoğunluğundan uzaklaşacaksınız. Karavan kampımız, şehirden uzak olmasının yanı sıra karavan kampımız marketlere, pazara oldukça yakın mesafededir.

Kısaca Hizmetlerimiz

_

Verdiğimiz hizmetlerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz;

7/24 Destek Hizmeti, 7/24 Sıcak Su, Özel Duş-Lavabo, Elektrik, Mutfak, Restaurant, Beach, Konaklama, Otopark, Temiz Su, Gri Su Hattı ve Siyah Su Hattı.

bodrum karavan kamp
bodrum karavan kamp

Kampımızın Özellikleri

_

Kampımızda ailenizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza rahat bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak su, temiz su bulunmakta ve 2’şer adet de tuvalet-banyo yer almaktadır. Kampımızın market ve pazara yakın olması sayesinde ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Ayrıca en önemli hizmetlerimizden biri de beache ücretsiz giriş fırsatı sağlayarak her bir karavan başına iki adet te şezlong vermekteyiz. Yeterli araç kapasitesindeki otoparkı ile otopark sorunu yaşamayacaksınız. Ayrıca kampımız markete, pazara kısacası çarşıya oldukça yakın mesafededir. Tatilinizi yaparken sevdiklerinize hediye almak ya da yanınızda hatıra götürmek isterseniz istediklerinizi bulabilecek çarşı da kampın yakınındadır. Çarşıda gezebilir, alışveriş yapabilir ve yöresel yemeklerden tadabilirsiniz.

Kampımızın Özellikleri

_

Karavanınızda yemek yapabilirken isteyen misafirlerimiz mutfağımızda bir şeyler hazırlayabilirler. Zengin menüleriyle restaurantımız daima hizmetinizde olacaktır. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla büyük şehirlerin vermiş olduğu mental yorgunluk sizin oldukça uzağınızda kalacaktır.

bodrum karavan kamp